KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9895005
nr 989 5005
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Blandteknik, Hans Arnold (1925-2010), katt, signerad, motivet: 18x27, saknar glas
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 19:51:13
24/10 18:17:00
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold